Cestovná agentúra

Cestovná agentúra R Promotion zastrešuje všetky produkty najväčších cestovných kancelárií na Slovenku (Satur, Hydrotour, Kartágo Tours, Bubo Travel, Aeolus, Koala Tours, Ruefa Reisen, Tip Travel, Tatratour, Medina Tours, Seneca Tours, Firo Tour, Orex Travel, ETI Slovensko).

Ponúka Vám zabezpečenie pobytu na Slovensku (kúpeľné  a wellness pobyty,  pobyty na horách,...) alebo v zahraničí (pobyty pri mori, poznávacie zájazdy, exotika, návštevy pútnických miest, jazykové pobyty...) za rovnakých podmienok a  s  poskytnutím všetkých výhod a zliav, ako samotné cestovné kancelárie.

Naša výhoda je však v tom, že Vy nemusíte navštíviť všetkých štrnásť cestovných kancelárií, aby ste si našli vhodnú dovolenku.
Stačí nám zavolať na telefón +421 905 600 401 a zadať približný termín, krajinu a druh pobytu, ktorý preferujete. Náš zástupca Vám vypracuje niekoľko  aktuálnych ponúk  a zašle na Vami udanú adresu.
Po konkrétnom výbere a Vašom schválení naša agentúra pobyt objedná a zašle Vám potvrdenie o objednaní a zaplatení  pobytu (voucher).
Vám ostane len jediná starosť, skontrolovať si prípadnú platnosť cestovného pasu a zbaliť sa na cestu.