naši partneri

naši klienti

Darčeková poukážka

Hľadáte vhodný darček pre svojich známych, priateľov či rodinu?


Vyhnite sa stresu z nákupov väčšinou neatraktívnych darčekov a darujte to, po čom určite každý z nás túži – darujte slobodu cestovania a oddychu -
Darujte poukážku na dovolenkový, či wellness pobyt na ľubovoľnom mieste a  v ľubovoľnom termíne.
Vy určíte len hodnotu poukážky, alebo konkrétnu dovolenkovú destináciu bez uvedenia ceny,  všetko ostatné je na výbere toho, koho ste touto poukážkou obdarovali.

Pri objednaní poukážky  zaslaním dopytu na Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript Vám  bude zaslaná faktúra na úhradu služby. Po prijatí platby Vám bude obratom zaslaná darčeková poukážka v elegantnej obálke s tématickou dekoráciou.
Obálka obsahuje okrem samotnej darčekovej poukážky aj kartičku s Vašim osobným venovaním a sprievodný list s informáciami o postupe čerpania ľubovoľného pobytu cestovnej agentúry.

Platnosť darčekovej poukážky je 12 mesiacov od jej vydania.

K hodnote poukážky sa účtujú jednorázové produkčné náklady ( tlač, kuriér, luxusný papier a obálka, vianočná dekorácia) v hodnote 5 Eur bez DPH.

 

 

Pre prípadné ďalšie informácie nás kontaktujte na Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , alebo 0905 600 401, 0905 945 797